| anonim_4396 a întrebat:

mi-am instalat photoshop CS6, problema este ca nu prea stiu sa il folosesc si eu am nevoie de el la un concurs, am facut mici editari la poze dar nu prea cine stie ce laughing, daca ati putea sa imi dati site-uri cu tutoriale in romana pentru a le intelege mai bine, cum este cu importatul altor imagini si plasatul lor pe imaginea principala... multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| jeek0 a răspuns:

De ce cs6? asa cere la concurs? spune-mi si mie concursul. si ca raspuns la intrebrea ta nu stiu cat timp ai sa inveti photoshop. e complex si tine si de talent cred. pentru aceeasi imagine doi artisti pot folosi diferite instrumente, deci e bine sa stii toate instrumentele. daca vrei totusi niste tutoriale ai putea sa te uiti pe worth 1000. e tot un site de concursuri http://www.worth1000.com/tutorials