| trisha88 a întrebat:

mi-am instalat windows10 si contrar asteptarilor a mers foarte bine primele zile, am recuperat si Internet Explorer-ul. Dupa cateva zile a incetat sa functioneze atat internet exlorer (de cate ori incerc sa-l folosesc apare mesajul " This page can not be displayed ") cat si Microsoft edge fara sa fi facut nimic.Va rog sa ma ajutati sa le recuperez, dau funda.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Internet Explorer? Oare cine foloseste prostia aia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu am windows 10, nu prea ma pricep, dar nu cred ca de la windows este. Mie imi merge perfect. Incearca sa cauti pe net, poate gasesti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia inseamna ca nu este internet sau nu gaseste pagina instaleaza firefox sau opera? la mine merge perfect edge

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Și eu am fost "deținător"de windows 10 și design e uimitor dar la performanta lasă de dorit.
Descărca în loc de IE Mozila, Google Chrome.