| ilincutza13 a întrebat:

Mi-am luat telefon samsung galaxy Ace si nu stiu de ce cand bag cablu de date in tel si in laptop imi arata doar ca se incarca si in my computer nici macar nu aparecrying(( help pls

2 răspunsuri:
| Michael96 a răspuns:

Pai instaleaza si u driver! Cand ai cumparat tel nu ti-a dat si un cd cu driver pentru pc? S-au daca nu cauta pe net scrie numele telefonului si mai adaugi driver!

| ShadowRaul a răspuns:

Iti trebuie Samsung Kies,e driver pentru Samsung, si eu il folosesc, cauta numai pe google Download Samsung Kiesbig grin