| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Bună, mi-am luat niște airpodsuri iar sunetul se aude tarziu, adică când eu ma joc un joc cu împușcături aud tarziu când cineva ma împușcă, se aude cu 2 sec mai tarziu decât ar trebui. Știe cineva de ce? Menționez ca sunt originale

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce model de airpods, de unde si cu ce telefon le folosești?

| literallythesamebruh a răspuns:

Oricât de originale ar fi ele, tehnologia Bluetooth încă nu este îndeajuns de avansată încât să poată reda sunetul fără niciun fel de întârziere. Dacă le-ai luat special pentru jocuri, îți recomand să le returnezi și să îți iei unele cu fir.