| Marion_Fanbartoli_1984 a întrebat:

Mi-am luat recent un telefon nou, Samsung Galaxy S2 Express,iar cand dau sa activez netul, imi zice ca e nevoie de o conexiune Wi-Fi pentru a utiliza netul.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Telefonul este Galaxy Express 2 nu S2 Express! Trebuie sa te conectezi la o retea ca sa folosesti netul!

| Sweeties a răspuns:

Daca nu prinzi wi-fi de la vecini, iti trebuie un router laughing

| adrian911 a răspuns:

Activeaza conexiunea date din meniu sper ca stii care este meniu de sus