| lck9406 a întrebat:

Mi-am pus eset smart security 5 cu tot cu licenta ..merge bine.dar imi blocheaza toate trackerele. Ce pot face sa numai le blocheaze?

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Umbla-i prin setari. nu stiu sa iti zic sigur ca nu am mai folosit nodu de vreo 4 ani big grin si nu ii mai stiu setarile

| ViktorVictor a răspuns:

Pai intra in eset smart security si apasa pe setari si acolo este la ce vrei sa dezactivezi internet, browser, calculator etc. tu dezactiveaza la net