| aNoNimusss9528 a întrebat:

Vreau si eu repede o licenta de Eset Smart Security 4 pe mai mult pe o luna free va rog crying Fundaaaaaaaaaaaaa care mergewinking

Răspuns Câştigător
| roxanaaa a răspuns:

Uite ti`l dau pe al meu ca si eu am eset si tine mai mult de o luna

useru : TRIAL-39906935

si parola e tot aceiasi la mine. adica la fel ca useru '

2 răspunsuri:
| anonymos16 a răspuns:

Mie poate imi dai votwinking uite o licenta pana pe 1.11. 2013 uit user EAV-86056534
si parola ha64frvc8s
e buna 100% plizz votwinking

| Nesquik a răspuns:

Uite iti dau eu un pas mai bun :

Licenta o obtii de aici: http://www.eset.ro/download/email_license.php. PS: cand bagati email-ul, probabil o sa credeti ca nu va lasa,deoarece nu face nimic. Dar,logati-va pe mail (atentie, doar de pe site-ul oficial!) si verificati SPAM-ul sau Index ( la uni trimit la SPAM la alti Index eu am primit Index ). Si acolo mai jos scrie username-ul si parola. V-as sugera sa le dati copy si paste si sa le puneti intr-un wordpad, Microsoft word, notpad etc. Apoi, intrati in program, va duceti la Setup si de acolo la "Username and Pasword setup". Upgradati si bagati licenta. Si asa o sa mearga foarte mult timp si cand nu va mai merge va faceti pe un e-mail nou va trimiteti iar licenta si asa incontinui!