| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am scos un videoclip de pe Youtube 1080HD si as vrea sa decupez o parte din el si sa fac un gif, la aceeasi calitate, stiti vreun program?

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Gif-urile sunt redate neaparat din RAM. chiar daca ai face la rezolutia aia, axim doua cadre ar fi cat de cat.

ai nevoie de minim doua programe. un editor video care iti permite sa salvezi un frame. Adobe Premiere de exemplu, si un GIF creator. De exemplu InkSkape

| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Nu ma poti ajuta prin teamviewer?

2 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

Vezi ca sunt si servicii online care te pot ajuta cu asta.