| TeodoraMadalina7 a întrebat:

Mi am uitat parola de la laptop, Windows8 și am creat de pe calculator cu w7 un Disc pentru reintializare parola iar când îl introduc în laptop, după ce scriu parola noua îmi da eroare...Mă puteți ajuta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste alt program.

| TeodoraMadalina7 explică (pentru Bula):

Ce program? Ca am făcut din Control Panel

| Bula a răspuns (pentru TeodoraMadalina7):

TU ai scris ca, ai folosit un alt CD pentru schimbarea parolei.
Exista programe cu care se poate face acest lucru, dar nicidecum din Control Panel.

| Adiav a răspuns:

Inseamna ca nu e bun programul. Se poate reseta parola din Bios, daca nu ai cumva parola pusa si pe Bios.

| TeodoraMadalina7 explică (pentru Adiav):

Nu știu Cum sa intru în bios, adică nu știu ce taste sa apas

| Adiav a răspuns (pentru TeodoraMadalina7):

Difera de la calculator la calculator, de obicei se poate intra cu F2 sau ESC.