| MiruTeo37 a întrebat:

Mi-ar plăcea sa îmi cumpăr un smartwatch, dar nu sunt sigura de marca. Ce mi-ati recomanda pentru un buget de 400-500 de lei? Menționez ca mi-ar plăcea ca ceasul sa fie cu cartela sim și nu cu sincronizare la telefon.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Https://bit.ly/2P0P4jg
Ai in stanga niste criterii pe care le poti selecta, daca doresti sa arate in vreun fel, sau daca doresti sa fie digital, analogic, etc. Dupa ce iti stabilesti tu niste criterii gen forma, culoare, selecteaza niste modele si iti pot sugera ce model e mai bun. Cred ca degeaba iti sugerez ceva daca tie poate nu ti-ar place.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2PPpNOn