| paulmicutz a întrebat:

Niste pareri pentru smartwatch-uri, un buget de 2000 ron. Mentionez ca am telefon cu android.

8 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Smartwatch-urile sunt gadget-uri interesante, cu displayuri, autonomie si procesoare din ce in ce mai bune dovada ca tehonologia nu sta dar ca sa stii ca o parere e ca pretul si pana la urma utilitatea lor in viata de zi cu zi nu prea e relevanta. Dau 1500 ron pe un smartwatch dar oare chiar ma ajuta, chiar am nevoie de el sau companiile astea chiar stiu sa isi vanda produsul bine. Ce voiam sa iti spun e ca nu prea merita sa dai atatia bani pe asa ceva ca nu face banii, pa ce ca trebuie sa pun telefonul in fiecare zi sa mai stau si cu ceasul la incarcat, pe mine ideea asta ma irita insa am deviat destul si hai sa iti raspund la intrebare; eu iti recomand un Samsung Gear S2 si am sa iti spun si de ce: un design bun, frumos, deosebit, display luminos, autonomie zic eu buna-2 zile, sistem de operare care ruleaza excelent fiind bine optimizat. Pretul este in jur de 1400 ron.

| Clubăreală a răspuns (pentru DannyR0):

Omule, te-a intrebat el personal ce parere ai tu despre ce vrea el sa-si cumpere? Dai niste site-uri cu smartwatch-uri si nu mai tine tu teoria chibritului.

| DannyR0 a răspuns (pentru Clubăreală):

Pana la urma nu inteleg care e problema ta cu raspunsul meu, daca tu consideri ca in a da copy-paste la niste siteuri este un raspuns, e problema ta plus ca asta cred ca poate si persoana respectiva sa faca. Oricum daca citeai pana la sfarsit ai fi vazut ca i-am si recomandat ceva.
Spre deosebire de tine eu poate chiar vreau sa ajut persoana respectiva nu doar sa dau un coment irelevant. Apropo, pentru instiintarea ta el chiar si-a cerut parerea despre ce vrea sa cumpere, altadata poate citesti si tu intrebarea si nu te mai apuci sa ataci persoane aiurea. happy

| Clubăreală a răspuns (pentru DannyR0):

Am citit-o foarte bine si nu te-am atacat deloc, Rachetuta, calm. Doar ti-am zis parerea mea, dar vad ca te roade sub unghie. Te salut

| DannyR0 a răspuns (pentru Clubăreală):

Acel moment cand nu ai contra-argumente si incepi cu texte "superioare". In fine nu are rost sa ii stric omului acest topic. Am si un proverb pentru tine, câinele moare de drum lung şi... de grija altuia.
Seara buna!

| Clubăreală a răspuns (pentru DannyR0):

Ce contra argument visezi, mai, Daniel? Doar ai deviat de la subiect, omul a cerut ceva, tu i-ai dat povestea lui Nila. Si iti multumesc pentru proverb. Apreciez.Te salut

| Anamaria0022 a răspuns:

Ti-l recomand pe acesta http://bit.ly/1St6vGn
Este compatibil cu toate sistemele de operare in caz ca iti vei schimba telefonul, este si foarte elegant si are multe functii care iti sunt folositoare.