| Senchiu_Cristina_1997 a întrebat:

am un buget de 1200 de lei si nu prea stiu ce telefon sa-mi cumpar. Ce mi-ati recomanda? Mentionez ca ma intereseaza camerele in primul rand.

9 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Ummm, P9 lite sau Honor 6X. Sau daca mai astepti putin, P10 lite.

Mai incearca si LG Nexus 5X si poate LG G4 la mana a doua.

| Senchiu_Cristina_1997 explică (pentru OnePiece):

Intre P9 Lite si P9 Lite 2017 care ar fi mai okay?

| OnePiece a răspuns (pentru Senchiu_Cristina_1997):

| MihaelViorel a răspuns:

Vernee apollo lite este extraordinar 4G ram si procesor decacore

| GeorgeIulian20 a răspuns:

Uite pe eMAG, a scăzut mult in preţ... dacă dacă nu vr j5 poţi cumpăra A5 şi ăla e l-a fel de bun.
http://www.emag.ro/......DQD3B7BBM/

| Senchiu_Cristina_1997 explică:

Vreo diferenta mare intre J5 si J7?

| GeorgeIulian20 a răspuns (pentru Senchiu_Cristina_1997):

Da... j7 este mai mare şi foarte incomod ca să spun aşa nu ţi-l recomand, ca dealtefl nu-ţi recomand P9 litesau orice altceva de la aceste firme ( Huawei şi etc ) peste maxim 1 an şi ceva o să-şi meargă-n lag, şi ştiu cum sunteţi voi fetele faceţi n-şpe mii de poze.

| GeorgeIulian20 a răspuns (pentru GeorgeIulian20):

Am tastat cam repede, deci sper să înţelegi ce ţi-am scris =) ( dealtfel*; să-ţi*; sau*... -_- )