| DKaterina a întrebat:

Mi-as dori sa cumpăr un laptop de black friday, imi puteti da in sfat de la ce producator sa iau, cu ce specificații tehnice, nu foarte scump dar sa ma tina cativa ani. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"nu foarte scump" Cam 3500 lei?

| mellisa_1721 a răspuns:

Toshiba sunt cele mai bune crede-ma.

| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Un laptop cu specificații bune ar fi Asus sau Lenovo si in același timp cu un preț bun si o calitate. Acum depinde de buget o să ai și specificațiile lui

| DKaterina explică:

Pana in 2000 roni
Nu dispun de un buget foarte mare, dar mi-as dori sa meargă bine pe laptop pachetul Microsoft, photosop, unele jocuri...