| ☆ Danny☆ a întrebat:

Mi au disparut sagetile acelea de la Google pe care apasam si dadeam inapoi sau inainte! Acum ca sa dau inapoi trebuie sa apas pe Back Space...Cum fac sa apara iar! Dau fundita! MS

Răspuns Câştigător
| babygirlmeli a răspuns:

Sus dai click pe View-Toolbars-Navigation Toolbar cred ca ala e happy

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca esti pe TPU, o sa vezi ca dispar si alte semne. Tu apasa acolo unde stiai ca trebuie sa fie sagetile si o sa vezi ca merge.Pe dibuite. Uneori nici chenarul in care trebuie sa scrii raspunsul nu se mai vede si trebuie sa nimeresti cu cursorul! Probabil ca se intampla acest lucru cand serverul TPU este foarte solicitat.

| figaro a răspuns:

Salut, daca folosesti internet explorer faci in felu urmator:clic drepta pe parte de sus unde iti erau semnele(dar nu pe ceva iconita)customize->selectez ce vrei sa adaugi pe bara si dai Add.byebye

| remus a răspuns:

Nu stiu, cred ca este de vina criza, le-a papat... laughing

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Buna!happynu se poate, si la mine dispar dar cand dau sagetica de la mause unde zona aceeea care scr imagini, traducere etc. si apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ce browser folosesti mozilla internet explorer, si ce versiune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine [-o< mi-au disparut si sagetile inainte inapoi dar mi-a disparut si bara de insrumente eu sunt pe mozilla firefox astept comentarii
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa imi schimb sagetat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intimplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat si nu stiu cum sa fac ca sa-mi apara

| Alexa_1317 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te duci la baie, sa stai o jumatate de ora pe veceu iar apoi iti apare cursorul! Surpriza