| anonim_4396 a întrebat:

Cautam poze porno pe Google Image,Incongnito, Chrome.Cand dadeam printre imagini(nu le alegeam,apasam sagetile ca sa mearga la rand) am observat o imagine alba, cu un anunt.Anuntul spunea ca am accesat material ilegal si ca IP-ul meu este monitorizat.Ce se va intampla acum?(Am mai accesat poze pentru adulti fara sa apara acest tip de advertisment,nestiind ca fac ceva ilegal, avand peste 18 ani).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era doar o imagine, nu are ce sa se intample.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.Sunt cam analfabet la capitolul lege si ma gandeam ca nu e ok sa vina FBI peste mine xD.Nu eram in nici un fel speriat fiindaca aparea doar in fisierele temporare dar voiam sa vad consecintele.A fost un caz care a dus la un arest(luat din fisierele temporare, accesat tot asa accidental). Totusi guvernul nu poate sa fie asa de eficient xD

3 răspunsuri:
| vaporwave a răspuns:

Chestii ilegale n-o sa gasesti decat pe deep web. Bafta!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Chesti ilegale.