| DanyXhell a întrebat:

Mi s-a mai spus de mai multe ori, cand puneam intrebarea pe diferite forumuri, site-uri de ce imi merg unele jocuri greu, bine, nu toate dar asa in general.Si mai multi mi-au spus sa imi updatez driverele la placa video. Eii da, dar, problema e ca nu stiu cum sa fac asta. Daca ma-ti putea ajuta si pe mine v-as fii recunoscator.Multumesc si promit funda.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Am urcat programul asta pe filebox. Descarca-l ! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa ! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo !
http://fbx.ro/6x27bmyjeqxmef4a
Succes !

| X a răspuns:

Eu as zice ca e din cauza ramilor, procesorului oricum daca asa au sugerat altii uite cum faci. scrii pe google firma placii ex: geforce si intri pe situl lor acolo vezi avea drivere la placa cauti modelul tau si dai download install si done:) (acolo apar mereu updaturile) http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us daca ai nVIDIA geforce FUNDA!

| djciupi a răspuns:

Deoinde de performante tongue happy,rami, procesor, placa video...
daca ai 1 gb ram, placa 128 mb si un procesor de ***... nu o sa iti mearga de ex NFS undercover, sau GTA4