| Xenoverse a întrebat:

Mi se tot umple memoria din partitia C. Am scanat calculatorul si nu am nici un virus, care ar putea fi problema si cum as putea sa rezolv asta? Mentionez ca nu am nici un joc instalat in aceasta partitie, am pastrat-o numai cu programele windows-ului.

3 răspunsuri:
| MrKez a răspuns:

Salut, cel mai posibil e sa fie de la temporale, poate sa iti descarce incontinuu cookies noi de pe browsere si pagini care vizitezi. Daca vrei sa iti faca curatenie generala, iti recomand CCleaner, si in plus te anunta CCleaner cand e plinul sau ceva dai OK si ai scapat in doar 2 clickuri.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

C:\Windows\Temp si goleste tot. Apoi cauta sa nu mai instalezi programe pe partitia C:\. Sunt programe care se pot muta. Instaleaza pe D:\ sau muta-le acolo: http://videotutorial.ro/......ial-video/ Poti sa si maresti C:\, astfel: http://www.giz.ro/software/maresti-partitia-windows-40177/
CCleaner este ultima solutie.

| gelu1970 a răspuns:

Dezactiveaza "copia de siguranta"
o ai configurata probabil sa o faca zilnic.