| Lovely_6403 a întrebat:

Buna neata! Eu as vrea sa imi iau un Apple IPad 64gb 3g. Cum as putea sa ma conectez la internet? Merge cu ceva de la digi sau prin wireless? Ce trebuie sa am si cat costa? ( si trebuie sa platesc si ceva pe luna? ) Funda, restul vot

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Prin wireless poti daca ai acoperire, adica daca esti langa un router wireless sau in zona hotspot. Deci nu ai net in tren sau in parc sau pe munte.

Daca vrei sa te legi pe 3g stiu ca se poate dar unii au probleme la configurare. Oricum stiu ca se poate.