| loveyouschatz a întrebat:

nu imi mai arata scrisul la messenger si nici ce imi scriu altii. dau funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Downloadeaza yahoo text repaire. e free pe net,(http://tutorialepc.ro/......direct.php urmezi instructiunile si se rezolva. nu e neaparat de la virus, ci uneori de la...antivirus, care "vede" ca pe virusi niste fisiere din system32 si le sterge, facand uneori imposibila rularea unor programe corect:)

3 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Si eu am problema asta...da cred ca e un virus
cel mai bine ar fi o reinstalare de Windows

| didilove a răspuns:

Incearca sa iti dezinstalezi messu' si apoi sa il reinstalezihappy

Poate merge