| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac scrisul in mai multe culori pe messenger?!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

preferences-appearance-change fonts&colors-jos la font color acolo unde este o linie de culoare neagra-color efects-si iti alegi nuantele curcubeului si dai ok

| ExTaZy a răspuns:

Iti arat eu : > mihnea_messi_19 add si iti aratwinking

| Dariapm a răspuns:

Buna!
Intra pe o persoana pentru a vorbii cu ea:
1.Deasupra unde scrii apare un T mare
2.Dai cilk pe el
3. Dupa aceea dai clik pe a 4-a de la stanga la dreapata
4. Dupa ce ai dat clik pe ea iti apare in partea de jos COLOR EFFECTS
5.Dai clik pe el
6.Iti apar mai multe culori.
7.In partea dreapata iti apar trei culori, ROSU, VERDE, ALBASTRU.
8. Daca vrei sa ramana culorile acelea dai clik pe Ok.
9. Daca vrei sa schimbi culorile, dai clik pe culoare si dupa aceea dai REMOVE.
10.Din tabelul acela iti alegi culorile:*, Dai clik pe culoare si ADD
Iti doresc succes!