| Petrutapolojan a întrebat:

Nu îmi mai funcționează câteva butoane la laptop. Ce pot sa ii fac?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Schimbă TOată tastatura, aia să faci

| gabicoo a răspuns:

Încearcă cu o tastatură externă conectată prin USB!
Dacă merge problema e la tastatura laptopului - mergi cu el la un service: îl curăță de praf, eventual îi schimbă tastatura!
Dacă se comportă la fel atunci e o problemă de soft!

| JicaContra a răspuns:

Din pacate, la un laptop numai la service se schimba tastatura
eu la al meu am pus o tastatura peste el si cu asta basta big grin

| Petrutapolojan explică (pentru JicaContra):

Probabil când voi avea drum în oraș o sa l duc.

| Panamax a răspuns:

S-a dus tastatura. Poti sa folosesti tastatura virtuala.

| LupGetodacJedi a răspuns:

Le dai cu ulei. O zi buna!

| iuropRO a răspuns:

Verifică dacă n-are praf sau dacă nu s-a defectat ceva cablu, sau dacă se poate schimbă-i tastatura.

| Petrutapolojan explică (pentru iuropRO):

Doar unele butoane nu funcționează