| steaua1441 a întrebat:

nu imi merge sa instalez yahoo messenger imi spune error lauching istaler si mai totu a inceput cand am vrut sa intru pe mess si mi-a zis ca nu am ceva intalat in windows sau ceva de genu am apucat sa citesc totu ceva de system32 parcaa..si l-am sters de tot din pc si acum numai merge deloc sa instalez ca imi spune ce v-am zis mai devreme. As dorii daca se poate sa ma ajuti

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Salut!
Dupa ce ai descarcat mess.ul redenumeste folderul unde l.ai descarcat, mai exact acel folder nu trebuie sa contina diacritice. un exemplu ar fi yahoo mess!
Daca eroarea persista scoate si kit.ul din acel folder, il pui pe desktop si pornesti instalarea!
http://stealthsettings.com/rezolvare-eroare-error-launching-installer.html

| sdhashsah a răspuns:

Lai sters sau l-ai dezinstalat?

| steaua1441 explică (pentru sdhashsah):

Am deschis calc si am vrut sa intru pe mess ..si mi a zis ca nu merge eu pana acum am avut probleme cu windowsu ceva cu genuine si l am dezinstalat si pe urma cand am vrut sa reinstalez mi a zis error lauching instaler