| Anda1197 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun internet pe mobil? Am un telefon LG T300( de asta:http://images02.olx.ro/......te-nou.jpg ) Help!

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai in primul rand telefonul tau trebuie sa aiba aceasta optiune, internetul, daca o are se vorbeste cu operatorii de unde esti abonat (Orange, Vodafone) sau pur si simplu se acceseaza *100 diez(semnul ala, nu il am pe tasta laughing) si cauti servicile de internetwinking

| Anda1197 explică (pentru KirigayaKirito):

E pe 3 laughing si nu sunt pe abonament laughing

| KirigayaKirito a răspuns (pentru Anda1197):

Mda, n-am obs, mie imi arata alt semn oh go on, pai asa greu e sa mergi la cineva care stie sa te interesezi?oh go on

| Anda1197 explică (pentru KirigayaKirito):

Whatever...nu e pentru. mine, e pentru. o prietena, care ii e greu sa-si faca cont ici si m-a rugat sa intreb... lol =]]