| steffloveslollipops a întrebat:

nu stiti cam cat ar costa un tel. samsung s3650 corby?
ah.si niste site-uri cu teme pentru telefoane pls big grinbig grin.

happyhappy

Răspuns Câştigător
| Cosmin162749 a răspuns:

Situ ala til dau da nu si pretu ca nul stiu situ e :www.zedge.com...scrii intr-o casuta cu ce vrei teme la mine exp:masini...si vezi sa bifezi si la teme mai jos da/? aaam aflat 494, 12 RON costa dal vrei iti dau si situri pentru muzica si jocuri:D:D:D:Dwww.waptrick.com da? da si tu add scafaru_cos e idu meu

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

La mana a 2 a de la pretu maxim 650 RON si pret minim 260 RON la mana a doua. si nou nu stiu cat ar fi 4 milioane cred nu sunt sigur cauta pe www.okazii.ro la mana a doua, cat despre site-ul ala www. zedge.net, http://gallery.mobile9.com dar nu stiu daca la samsung merg temele :(

| morenaRox a răspuns:

Buna happy
Eu mi-am luat samsung corby de la vodafone si am dat vreo 5 milioane pret fara abonament.

| eu.;] a răspuns:

In jur de 400 de lei, poate chiar mai putin!
www.mobile9.com gasesti tto ce vrei!

| KimY a răspuns:

Al meu a costat 530 ron

| roberta_3262 a răspuns:

Pai un tell din ala ar consta in jur de 250-350 ron

| Alii a răspuns:

Io mi-am cumparat un samsung s3650 corby sh am dat pe el 160 lei(e la abonament)iar la liber e 400 leiwinking