| Cheesewithme a întrebat:

Nu stiu ce antivirus sa-mi mai instalez deoarece mi-am pus bitdefender manca multe resurse, mi-am instalat avg mi se deschidea in 10 ani pc, stiti voi un antivirus mai bun sau e de la pc meu?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

AVG10 si AVG9 sunt depasite rau pentru cat promiteau developerii lor, le-am avut si eu. AVG12 totusi e lin, merge bine si nu intarzie viteza de procesare a CPU-ului, plus ca merge extrem de bine cu un program de genul lui TuneUp Utilities langa el.Cauta AVG12, e cel mai bun - le-am incercat pe toate, iar este e singura concluzie logica.Esest NOD32 are o viteza foarte grea de scanare si nici n-are mentenanta buna, Avast e sub orice critica.

| RAY a răspuns:

Da,nici unu daca nu intri pe site urii dubioase nu descarci de pe orice sit nu iei nici un virus

| dannyel86 a răspuns:

Avast. Pe site-ul oficial il gasesti cu licenta gratuita pentru 1 an, care se poate reinnoi, tot gratuit.

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul si mai cumpara piese noi pentru el cel putin rami (unul de 2 gb e 70 lei da poti lua si de 1gb )sau poti incerca avira pentru calc slabe funda?

| adrew a răspuns:

Daca vrei un antivirus ce consuma putine resurse pune panda antivirus

| georgedanielc a răspuns:

Avast

| Finucci28 a răspuns:

Descarca nod32, este foarte bun.