| Georgyana98 a întrebat:

nu stiu ce imi are internetul. mi se intrerupe, oare ce sa fac? va rog am nevoie de ajutor! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| fleurs a răspuns:

Sal
in functie de reteaua pe care o folosesti poti suna la deranjamente
ex: RDS 03xx400401

2 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Suna si tu la firma de la care ai internet si spune. le ca ai o problema. si te vor indruma ei ce sa faci. happy

| HeartAndSoul a răspuns:

Salut!
Posibil să ai viruşi, sau să fie slabă conexiunea internetului... în acest caz nu prea ai ce să faci...decât să treci la altă reţea.