| Gabriela_Lamer_1968 a întrebat:

O persoana poate sa comunice pe whatsapp sau messenger de pe tel mobil cu alta persoana fara sa aiba persoana sau numarul la contacte? Adica in secret? Deci daca cineva ii verifica telefonul sa nu poata fi prins! Si daca da, atunci unde stau ascunse mesajele sau apelurile? Specific, pe telefonul mobil nu pe calculator

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce messenger te referi. Dar in principiu poti scrie si pe wapp la persoane pe care nu le ai la contacte. Asta nu inseamna ca mesajele alea nu raman si nu se vad cui le trimiti