| KatomikaTakumi a întrebat:

O prietene de-a mea si-a facut o pagina pe facebook, si m-a pus admina. Cand intru pe pagina, imi apare sus, sub butonul Facebook, o bara lunga si scrie asa: Postezi, comentezi si iti place ca Anca-Elena Roma( numele meu). Cum fac sa postez pe pagina ca pagina, nu ca numele meu?
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| tl34 a răspuns:

Pai te duci pe rotita aia din chenarul albastru al facebookului si acolo iti arata pagina.Sau unde scrie la fel postezo, comentezi si iti plac lucrurile ca... scrie si schimba in!:* sper ca am ajutat!

| KatomikaTakumi explică (pentru tl34):

Am incercat si nu imi apare... Dar daca merg pe pagina, eu apar la admini.

| tl34 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Ok deci te duci pe rotit si acolo arata numele paginii si dai click pe ea! Sper ca te-am ajutat :*

| KatomikaTakumi explică (pentru tl34):

Pai nu imi apare pagina acolo, cand dau pe rotita...

| tl34 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Atunci,chiar nu stiu ce sa faciO sa incerc sa vad de ce, ok?

| KatomikaTakumi explică (pentru tl34):

Ok, merci!

| KatomikaTakumi explică (pentru tl34):

Gata, am reusit. Multumesc! :*

| tl34 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Ahh,ok si cred ca stiu de ce nu iti mergea!winking