| Beex a întrebat:

O sa am in curand balul bobocilor la scoala si vreau sa fac un colaj de 9 piese. Intrebarea mea este: cum pun negativele a mai multor piese "impreuna"-adica cand se termina una sa inceapa cealalta-? Cu ce program?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca ai Nero instalat in PC poti cauta in Start->Programs->NerhiroNero wave editor. Deschizi un document nou si apoi tragi in fereastra toate piesele. Nu mai ramane decat sa salvezi (save as - format mp3. Astepti sa se salveze, si gata!

| Supps a răspuns:

Sau poti face asta cu Mixcraft 5, un program pro de editat sunete adaugat efecte, inregistrare, curatare zgomote de fundal etc

| mortallx a răspuns:

Cu windows movie maker poti face asta, il ai in pc de la windows si e foarte usor de folosit, nu trebuie sa mai instalezi alte programe.