| KilluaZoldyck a întrebat:

Sunt interesat de o fata(suntem din aceeasi clasa) si nu stiu cum sa imi fac curaj sa o abordez(e balul bobocilor in curand si vreau sa mergem acolo + after). Ultima data cand am plecat impreuna de la scoala m-a strigat din spatele meu sa o astept si pe ea si cand ne-am despartit m-a imbratisat. A fost un "hint" sau doar asa?

6 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu sunt fata si crede-ma ca nu ar fi facut lucrul ala daca nu te ar fi simpatizat, cel putin. uite, noi suntem super usor fraierite, comporta-te super dulce cu ea, da-i eventual si un trandafir ceva, da-te cu parfum (sa mirosi cat mai placut, n ai idee cat conteaza aspectul asta) si incearca sa fii tu, idk
si in legatura cu fizicul, ne plac in general baietii ingrijiti, si freza conteaza super super mult... take care, sper sa reusesti cu fata respectiva :*

| KilluaZoldyck explică (pentru AsdfghjkI32):

Sper sa ai dreptate "ma bag" pe ea azi daca am timp sau maine sigur mersi :*

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Ce s a intamplat pana la urmaa?big grinlaughing ai abordat o?

| KilluaZoldyck explică (pentru AsdfghjkI32):

Da, dar avea prieten si mi-a zis ca iar fi placut o relatie daca era singura big grin

| ManiacuAMD a răspuns:

Cred ca a fost doar 'asa dar totusi nu iti pierde speranta de a reusi... succes in viitor

| riki10004 a răspuns:

Bună. Scuze știu că n-are nicio legătură, dar am putea vorbi în privat (despre pomușoarele de gojii)?