| anonim_4396 a întrebat:

Sunt interesat de o fata(suntem din aceeasi clasa) si nu stiu cum sa imi fac curaj sa o abordez(e balul bobocilor in curand si vreau sa mergem acolo + after). Ultima data cand am plecat impreuna de la scoala m-a strigat din spatele meu sa o astept si pe ea si cand m-a imbratisat. A fost un gest dragut sau doar asa?

2 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu ea. Incearca sa te apropii si dupa spune-i ce simti, dar asta dupa ce va cunoaste-ti putin.winking

| KilluaZoldyck a răspuns:

Cand ne-am despartit m-a imbratisat... am mainile inghetate nu stiu ce scriu