| Doina74 a întrebat:

Buna!
Oare ma poate ajuta cineva cu un raspuns?
Extensiile de par cu clips metalic activeaza scanerul de securitate din aeroport?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
Cred ca nu vrei sa ascunzi ceva in par.
Asa ca lasi controlul sa si faca treaba indiferent daca piuie sau nu vreun scaner.
Te vor lasa sa treci cu extensiile, nu esti singura.
Nu ai de ce sa ti faci griji.
happy

| Doina74 explică (pentru ioana748):

Mulțumesc frumos!

| ioana748 a răspuns (pentru Doina74):

Cu placerehappy

| Anonimul151 a răspuns:

Nu. Banuiesc ca nu e ceva ce sa afecteze sau ceva să nu lase...

Am avut caz, ca atunci când au trecut persoane prin aparatul acela s-a întâmplat ca la femei să aibă la sutien un metal. Dar s-a uitat "doamna" polițist și a văzut care e problema. ( Nu s-a întâmplat în România ).

Deci, cel mai probabil nici aia nu ar fi o problemă. Dar, dacă poți evită să o pui astfel încât sa eviți orice neplăcere...

Depinde de fiecare aeroport... Eu am menționat ce s-a întâmplat...

| Doina74 explică (pentru Anonimul151):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

| Anonimul151 a răspuns (pentru Doina74):

Cu plăcere.