| Annabella9719 a întrebat:

Ofer funda! Imi puteti recomanda un laptop foarte bun pentru gaming? Nu conteaza pretul!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca chiar nu conteaza pretul http://bit.ly/2IsIMJq ia cu incredere, aproximativ 5.000 euro. "Rupe" in ideea de (exista si altele mai bune) dar sa punem accent pe "Nu conteaza pretul"! Serios vorbind, cum sa nu conteze asa ceva? Macar o limita in care te incadrezi? Vrei neaparat laptop, pentru portabilitate, sau vrei ce-i mai bun intr-un buget, vrei sa ruleze ceva anume? Da-mi mesaj si te ajut cu sfaturi/idei pentru ceva cat mai personalizat.

| Annabella9719 explică (pentru CM7YRE):

Ideea era ca vreau un laptop bun! Da, chiar nu conteaza pretul! Daca merita dau si 5000.Care e problema? Doar sa se merite!

| CM7YRE a răspuns (pentru Annabella9719):

Nu e nicio problema. Doar tu decizi daca "merita" sau "nu". Ideea e sa-ti gasesti un laptop potrivit nevoilor tale. De ce sa-ti iei ceva la 5.000 cand poti sa-ti iei ceva la 3.000 sa faca "la fel", chiar si mai bine? Stabileste ce vrei de la laptop, dimensiune, ce vrei sa faci pe el, daca vrei pentru gaming, daca iti place o anumita forma, marca... apoi daca chiar nu conteaza orice pret ar fi, gasim ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as merge pe desktop. Laptopurile nu sunt pentru gaming, doar daca vrei sa joci solitaire.
Sau sa iei unu de nou, da te tine maxim 5-6 luni, pana se incinge si intra prafu in el, dupa aia, poti maxim sa te joci pe google chrome, aia cu ferma, de pe Facebook, daca ai noroc si nu se blocheaza happy

| Annabella9719 explică (pentru anonim_4396):

Si cam ce fel de modele mi-ai recomanda?