| Larisaaaa a întrebat:

Pe facebook, la prieteni la mine nu-mi apare o persoana pe care o am in familie si apare sora(in asteptare) si o am de aproape 1 an dar de azi imi apare asa si nu pot da click pe ea, nici nu ii se vede poza. Si mai are cont, nu si l-a dezactivat. De ce? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Poate te-a blocat. Adica nu-ti mai da perimisiunea de a-i contacta si vizualiza profilul. Bye!

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pentru ca nu ti-a acceptat cererea de adaugare la familie.

| Larisaaaa explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

O am de 1 an ca sora si nu-mi aparea in asteptare... si o aveam la prieteni, de azi a inceput sa scrie asa

| piesica a răspuns (pentru Larisaaaa):

Pai,poate te-a scos ea de la sora si de asta iti apare "In asteptare"

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru Larisaaaa):

Te-a scos ea de la familie.