| Lyy a întrebat:

pe unele situri pe care vreau sa intru nu ma lasa deoarece nu am descarcat Adobe flash player, ce sa fac, sa-l descarc? si ce e acesta?

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Adobe Flash Player este un plug-in pentru browsere (Mozilla, IE, Chrome etc.) pentru vizualizarea site-urilor ce au elemente facute in Flash, de obicei acestea fiind mici animatii (de exemplu jocurile de pe Miniclip) sau streaming de video (Youtube, Vplay etc.).
Il descarci de aici: https://get3.adobe.com/flashplayer/update/plugin/
Nu uita sa debifezi 'Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional'

5 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

E un program care fara el vei avea numai de pierdut...nu vei putea sa vezi unele videoclipuri sau chiar niciunul, nu te vei putea juca anumite chestii, si alte treburi necesare, deci descarca-l!winking

| maia10 a răspuns:

Da, te ajuta sa vezi videoclipurile.

| Xerolm a răspuns:

Cand iti reinstalezi windowsul sau iti iei calculator nou, primele lucruri ar trebui sa instalezi toate adobeu-rile, te ajuta la videoclipuri, la citirea unor documente, la jucarea jocurilor

| larisalala a răspuns:

Este o chestie pentru jocuri asa stiu eu

| ralucascratte a răspuns:

E un programel eu l-am descarcat de multe ori. nu are viruri si dupa aia te lasa sa intri!;-)