| JUSTaRetard a întrebat:

happy pentru a primi cadouri pe ask.fm trebuie platit ceva? Atunci cand trebuie sa le "confirm" ma refer. (sa trimit nu stiu ce mesaj la un anumit numar)

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, daca vrei sa trimiti cadouri trebuie sa platesti.
Daca esti atent/a atunci cand trebuie sa iti scrii numarul de telefon in josul acelei casute scrie "Make a Gift pentru €0, 70 + TVA"

| oldschool207 a răspuns:

Cadourile pe ask.fm sunt cu bani, consta in jur de 1 euro si ceva nu mai stiu exact. Trebuie sa trimiti un mesaj cu un cod care este afisat acolo.