| SovietMarshalPeter a întrebat:

Buna,poate am mai pus aceasta intrebare,dar am primit niste raspunsuri...,vreau sa cititi toata intrebarea,vreau sa-mi iau bluetooth pe PC,nu-mi trebuie stick, deci va intreb daca pot frumos sa-l descarc de pe google, sa dea Dumnezeu sa dati un raspuns bun, in rest dau funda ca in general numai atunci se raspunda.

Răspuns Câştigător
| pikaღ a răspuns:

Da poti sa il descarci de pe net si sa il instalezi eu asa am facut, si sa stii ca e mai bine sa trimiti de pe laptop sau computer poze sau muzica prin bluetooth pe telefon decat sa folosesti cititorul de card sau cablu de date.succes...

| SovietMarshalPeter explică (pentru pikaღ):

Da de unde il descarc? Sau macar ce sa scriu ca sa-mi dee acel bluetooth?

| pikaღ a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Pai nu e un site anume am scris doar la google "download bluetooth" si am cautat.Eu am avut bluetoothul si inainte de schimbarea windowsul dar cel care mi la schimbat a uitat sa imi instaleze programul, si l-am instalat eu singura.

| SovietMarshalPeter explică (pentru pikaღ):

Imi fine oricum mersi de ajutor, dar mai am o intrebare, e usor sa umbli cu el sau greu, ma refer pe calculator.

| pikaღ a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Nu este deloc greu trebuie sa dai clik dreapta pe fotografia sau melodia pe care vrei sa o trimiti pe telefon si iti va aparea ''trimitere la'', dupa care iti vor aparea mai multe obtiuni printre care si bluetoothul, ti se va deschde o noua fereastra si va trebui sa dai cautare dispozitiv dupa ce l-a gasit dai ''urmatorul'' si dai accept la telefon. happy

5 răspunsuri:
| Chezz a răspuns:

Pentru bluetooth iti trenuie un modul ca sa functioneze deci nu ai sanse doar sa iei jos driveru de pe google. Un modul e ieftin cel putin in MediaGalaxy era 11 lei. Doar laptopurile au modulul intern. Deci nu ai cum sa faci asta doac cu un "stick bluetooth". Bafta!