| Vadean_Ioana_1982 a întrebat:

Buna,poate cineva sa imi spuna cum sa fac sa imi apara pe chat facebook ca sunt conectata de pe mobil si nu de pe web, multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Cand dvs intrati de pe telefon va apare "mobile" iar cand intrati de pe calculator apare "web"

| Vadean_Ioana_1982 explică (pentru Anonymous1995):

Si cand intru de pe mobil tot "web" imi apare, si vreau sa imi apara "mobile" cand sunt de pe mobil, multumesc

| suntserios a răspuns (pentru Vadean_Ioana_1982):

Conecteaza te de pe aplicatie de mobil nu din browser

| Anonymous1995 a răspuns (pentru Vadean_Ioana_1982):

Folositi cumva ca telefon un Nokia cu windows phone? daca da e din cauza lui, Nokia are windows phone si apare pe web si cand va aflati pe telefon happy