| LauraG3 a întrebat:

Nu m-am conectat pe facebook de pe mobil de 2 saptamani, dar mie imi tot apare ca sunt conectata de pe mobil. De ce? Cum sa fac sa imi apara ca sunt conectata de pe laptop?

3 răspunsuri:
| only2k a răspuns:

Te deconectezi de pe mobil, daca nu merge asa..atunci scoate cartela si dupa intra pe fb de pe laptop, apoi iti va merge thinking cred:*!

| aluminiu a răspuns:

1.Intri de pe mobil pe facebook
2. Apoi te deconectezi de pe telefon( o sa-ti apara deconecteaza-te sau sign out) ceva de genu
3.Gata nu o sa-ti mai apara ca esti conectata pe mobil.

| Deeynaa a răspuns:

Te deconectezi de pe mobil.