| Alexandr1onnn a întrebat:

Bună,

Poate să mă ajute cineva cu detalii despre crearea unui cont YouTube Premium Student?

Mi-am confirmat statutul de student pe SheerID, am primit mail de confirmare de la ei în care mă redirecționează să finalizez abonarea, dar în pagina aceea mi se cere să îmi confirm iar identitatea de student, încerc, scrie că am confirmat-o deja și nu reușesc să-mi creez contul.

Cum ar trebui să procedez?

4 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Cel mai bine deschizi un ticket si specifici problema la Youtube s-au unde intampini problema sau pe siteul respectiv care face problema asta.
Un ticket sigur te poate ajuta

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Poti sa-mi areti niste poze cu problema sa te pot ajuta.
Atentie acopera parola in imagine!
Pe imgur poti sa faci niste poze sa caut si eu pe net despre problema sa te pot ajuta

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Adica sa le incarci pe imgur ma refeream

| Alexandr1onnn explică (pentru Mihai0101):

Nu știu unde aș putea să le trimit celor de la YouTube un ticket sad

Problema este că în acel mail pe care l-am primit de la SheerID cu confirmarea este un link care mă redirecționează la YouTube să finalizez abonarea, dar când încerc să finalizez, YouTube mă redirecționează să completez formularul SheerID, iar acolo îmi spun că l-am completat deja...