| Mihai4ever09 a întrebat:

Salut! Am activat YouTube premium de student, am dat toate datele, am primit e-mail înapoi pentru finalizare si plata a 15 lei/luna, însă cand am dat abonarea mi-a luat alt cont de google(având mai multe conectate pe telefon) nu este cel pe care l-am dat la YouTube cand am facut înscrierea(pe acesta am primit link de abonare). Mi-a facut contul premium pe altul, dupa 1 an trebuie reînnoit arătând carnetul iar cu următoarea ștampila a anului universitar. Problema este, imi va confirma contul? Fiind altul decât cel pe care am primit la inceput link ul de abonare. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce să plătești YouTube premium când există și Youtube Vanced? Adică, exact ce ai tu, doar că este gratis și fără reclame.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca Vanced e smechereala facuta dubios si cine se pricepe iti poate pescui date din telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Ești paranoic deja. Folosesc Vanced de ani și nu mi-a furat nimeni nimic de pe telefon. Acum fiecare cu părerea lui.

| Mihai4ever09 explică (pentru anonim_4396):

E mai ok normal pe iPhone

| Alexandr1onnn a răspuns:

Bună,

Încerc și eu să mi-l activez și nu reușesc. Mi-am confirmat identitatea pe SheerID, am primit mail de confirmare de la ei în care scrie să finalizez abonarea, dar mă redirecționează către o pagină unde mi se cere iar să-mi confirm identitatea de student... Ai întâmpinat problema aceasta? Mă poți ajuta, te rog?