| Sadina a întrebat:

Pot afla ip cuiva avand adresa de email dar neprimind nici un mail de la adresa respectiva? Dar avand contul de Facebook /messenger, fara a primi eu vreun mesaj direct de pe acele conturi? Mulțumesc

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, il intrebi pe acel cineva. happy Altfel, nu prea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Si daca afli IP ce faci cu el?

Răspuns utilizator avertizat
| goguPatent a răspuns:

Nu poti.

| Cosmin86 a răspuns:

Toate mesajele trec prin serverele Facebook, tu daca ii dai un mesaj direct, mesajul NU se duce direct la el, trece printr-un server Facebook (au o gramada care ruleaza in paralel, e un sistem distribuit) si apoi este trimis la el.