| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

povestea incepe cam asa:acum o luna mi-am cumparat o tableta de la Orange ..am descarcat vreo 10 jocuri dupa care le-am dezinstalat... apoi acum 2 saptamani am scapat-o pe jos dar nu s-a lovit sau altceva..am plecat de acasa,(am lasat-o pe birou) si functiona pana cand am venit de acasa.Nu se mai deschideeee! Am nevoie sa stiu ce s-a intamplat!(sora mea era in camera si cred ca a umblat sau asa ceva, ea zice ca nu mergea cand a incercat sa umble).Va rog big grin

4 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Ce tableta ai?

| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee explică (pentru HeRmeSs):

Go Clever

| HeRmeSs a răspuns (pentru Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee):

Scoate bateria si pune-o la loc, apoi incearca sa o pornesti. Daca tot nu merge pune-o la incarcat 10-15 min si apoi incearca sa o pornesti din nou.

| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee explică (pentru HeRmeSs):

Si cum scot bateria? ca nu stiu unde e...