| Ev0ll a întrebat:

Din ultima vreme tableta mea face fițe cu memoria. Mai de mult am avut tot asa...probleme si dupa ce am dezinstalat skype-ul totul a revenit la normal. Acum ca mi-am descarcat jocuri din nou incepe sa faca fițe. Cand imi apare 80 MO, cand 40, cand 30... va rog ajutati-ma! Cum imi pot elibera spatiu pe tableta?! sad sad

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Spatiu ce zice ca e full e de fapt memoria ram ai multe procese (multe aplicatii) instalate sau poza pe ecran miscatoare siteuri de socializare.....incearca sai dai un reset sterge tot si pune doar ce ai nevoie sau puneti android pe PC si te joci acolo

| Dangerous10 a răspuns:

Descarca Clean Master, iti sterge folderele goale si multe chestii inutile

| Ev0ll explică (pentru Dangerous10):

Am incercat dar nu merge!

| Dangerous10 a răspuns (pentru Ev0ll):

Incerca sa mai stergi cv pana sa-l descarci

| Gabi_Popa_1973 a răspuns (pentru Ev0ll):

Conecteazati tableta la PC si intra la downloads si sterge downloadurile du pa ce ai dat reset.