| anonim_4396 a întrebat:

Preferati incarcarea smartphone-ului la bricheta de la masina sau cu o baterie externa de telefon? Nu am mai folosit bricheta de la masina de ani buni, nici macar nu stiu daca merge pentru ca nu mai am decat soclul de bricheta, bricheta a disparut de mult. Este mai buna o baterie externa pentru navigatie pe telefon cu masina? Mi se descarca telefonul foarte repede la un drum de 2 ore dus/2 intors. Ce baterii externe sunt bune pentru un telefon de 2200 amperi? Dar incarcatoare de masina?
Funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca la brichetă

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Daca telefonul are incarcare wireless iti recomand un suport de telefon pentru masina cu incarcare wireless. Ai pus telefonul, se incarca, l-ai luat si ai plecat. Nu mai stai sa bagi cablul, sa scoti cablul, nu mai cari baterie dupa tine, etc.
Eu personal sunt foarte multumit de varianta asta.

| valentin123231 a răspuns:

Si bateria externa o incarci de la bricheta? laughing