| alexandra561 a întrebat:

Buna profa de la meditatii ne-a dat tema pe ema-il si ne-a dat niste teste dar cum sa le deschid imi triebuie un program ma chinui de ro 2 zile continuu nu mai stiu ce sa fac a rog ajutorrrr dau funtita!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce extensie au fisierele respective, in functie de extensie alegi programul necesar. De obicei au extensia pdf, pentru a nu putea fi modificate, asa ca ai nevoie de Adobe Reader sau Foxit Reader. Eu ti-l recomand pe ultimul, este numai pe jumatate cat primul si este la fel de bun. Pe oricare il poti descarca de pe site-urile oficiale. Numai bine!