| florinrazvan a întrebat:

mi-a trimis profa de mate tema pe mail si imi deschide decat 2 exercitii le deschid cu adope reader dar restul nu merge cu adope imi arata,, unable to load graphics conversion filter, continue with document conversion?,, ce program imi trebuie plsss ca trebuie sa fac tema ca maine ma duc la meditatii dau funda! 111si vot

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici unul. Apasă Ok ca să îti convertească documentul automat în formatul suportat de Adobe reader.Asta nu eroare ci întrebare de ce să facă programul.Succes

| florinrazvan explică (pentru DeyCj):

Da i-am dat ok de mai multe ori si nu o ia acum descarc din nou adope reader sa vedem daca merge am incercat si cu word si la fel.

| DeyCj a răspuns (pentru florinrazvan):

Atunci convertește-l în PDF folosind acest site:
http://www.online-convert.com/
Succes

| RazvanSergiu a răspuns:

Razvan vezi cu ce ti l-a trimis profesoara (word, excel) ca poate de aia nu merge daca nu inseamna ca tu si profesoara aveti versiuni diferite de word sau excel sau Adobe intelegi?

| Reps a răspuns:

Pai reinstaleaza Adobe Reader, si eu am avut aceeasi problema, am reinstalat si mi-a mers perfect! Bafta!