| Ruscanu_Robert_1995 a întrebat:

Buna
puteti sa ami spuneti un antivirus bun?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Bitdefender este cel mai bun dar consuma multe resurse..depinde ce procesor ai, recoman Avg sau Nod32.

Bafta!

| Ruscanu_Robert_1995 explică (pentru Grimmjow69):

Nod 32 nu se cumpara?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Ruscanu_Robert_1995):

Da se cumpara dar ai 30 zile trial.

| Ruscanu_Robert_1995 explică (pentru Grimmjow69):

Multumesc

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender total security sau norton internet security. ambii sunt excelenti. acum e a doua problema: nu sunt free.

| Axys a răspuns:

Avira

| taken a răspuns:

Eset nod 32-6 sau eset smart security 6.
Bitdefender este prea prost cu resursele, iti rupe calculatorul.

| AdrenalinTm a răspuns:

Avg antivirus orce virus foarte bun e facut tot de cei care creeaza antivirusul deci cam toate ar fi la fel pe orcare l-ai lua daca e sa iei virusi tot ii iei