| andreutza2010 a întrebat:

puteti sa imi spune-ti si mie ce scrie pe o factura de abonament? Cum ar fi daca scrie numerele apelate sau altceva? Eu am abonament, dar factura o ia tata si stie de fiecare data pe cine am sunat. Puteti sa imi spune-ti daca mai scrie si altceva? FUNDITAlove struck

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Spuneti*
Din cate stiu pe o factura nu apare pe cine ai sunat, tatal tau poate vedea doar daca cere o foaie separata.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pai, scrie in general pretul, firma, numerele apelate, cat costa fiecare apel format, cat ai vorbit cu persoana respectiva...nu arata cine tea sunat, cam atat, Funda :-x?

| anduta160 a răspuns:

Nu scrie numerele doar ca le cere desfasuratorul probabil nu are incredere in tine si vrea sa vada cu cine vorbesti. Dar pe factura nu scrie nr de tel cu care ai vorbit tu.