| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a fost bagata o prostie in cap! Am sunat la cateva numere pe ascuns "#31#07...". Unde scria la telefon "Apelate" eu am sters numerele alea. Cand mama va primi factura de la telefon va vedea numerele? Sunt pe Digi Mobil, apropo. Mi-e frica si vreau sa aflu repede raspunsul!

6 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Nu cred...am si eu digi mobil si nu am vazut

| Christinel a răspuns:

Probabil ca va vedea numerele fara #31# in fata thinking si eu am mai sunat si pe factura n-am vazut dar eu sunt in reteaua cocalarilor cosmotelaughing

| Mihnea007 a răspuns:

Nu inteleg. Ce e asa de rau daca ai sunat la cateva numere cu #31#..., de ce crezi ca s-ar supara pe tine daca ar afla ca ai sunat?

| ioanaaaa21 a răspuns:

Pe factura nu scrie la cine ai sunat... dar daca ea va avea suspiciuni poate cere desfasuratorul si acolo scrie numarul unde ai sunat si cat ai vorbit sau numerele de pe care ai fost sunat si cat ai vorbit. iti tin pumnii! big hug

| mihaela_3808 a răspuns:

Daca esti pe cartela.nu are cum sa vada ca nu vine factura acasa.iar daca esti pe abonament...va vedea...dar fara #31#.

| BibiBubu a răspuns:

Nu iti va aparea nimic, si o prietena e pe Digi Mobil si nu va aparea nimic.